• ساعت : ۱۷:۴۵:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ 
  • کد خبر : ۴۵۴۹
امروز 24 آذر 99، در بیست‌و‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه
پنل شركت آتیه‌سازان حافظ با عنوان بررسی تأثیر پاندمی بیماری كرونا بر بیمه‌های سلامت پایه و تكمیلی
پنل تخصصی شرکت آتیه‌سازان حافظ با "عنوان بررسی تأثیر پاندمی بیماری کرونا بر بیمه‌های سلامت پایه و تکمیلی"، به ریاست دکتر افشین مقصودی، مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ، دوشنبه 24 آذر، از ساعت 13 تا 15 از سایت همایش بیمه و توسعه پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در ابتدای این نشست، دکتر رقیه صداقتی علیشاه، دستیار بیماری‌های عفونی، به ارائه مواردی پیرامون مدیریت ریسک بیماری کرونا پرداخته‌ و پس از آن، پنل تخصصی مدیریت ریسک کرونا در بیمه‌های سلامت، توسط دکتر بابک قزوینیان، مشاور فنی مدیرعامل و دبیر شورای فنی مدیریت ریسک شرکت آتیه‌سازان حافظ پخش می‌شود. در این نشست همچنین دکتر مهدی فرزانه حضور داشته‌است.
در ادامه، دکتر مهدی ریاحی‌فر، کارشناس مدیریت ریسک و بیمه، پنل تخصصی "نحوه پوشش ریسک کرونا در بیمه‌های سلامت" را ارائه کرده و در پایان دکتر امیر علیجانی، معاونت توسعه منابع و مدیریت شرکت آتیه‌سازان حافظ به ارائه پنل تخصصی "آینده‌پژوهی در رابطه با ریسک کرونا در بیمه‌های سلامت" می‌پردازد.
پنل تخصصی شرکت آتیه‌سازان حافظ امروز 24 آذر99 از ساعت 13 تا 15، از سایت همایش بیمه و توسعه به نشانی http://seminar.irc.ac.ir قابل مشاهده خواهد بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.0.0